Kohvipause teenindab enamasti meie ruumides koostööpartner Reval Cafe Telliskivi. Kohvipauside pakette näete siitKohvipausi broneeringu palume teha saates vähemalt nädal enne üritust aadressil catering@revalcafe.ee oma soovid (märkides ära, et rendite ruumi "Sõna"). 

Terviseteadlikumale kliendile pakub tasakaalustatud toiduvalikut Skuup. Cateringi teenus lähtub põhimõttest, et lisaks kehale vajab ka aju toitu, et koolitusel võimalikult fokusseeritud ja produktiivne olla. Menüü on leitav siit. Tellimuste ja küsimuste korral kirjuta info@skuup.ee.

Lõunasööki
 saab sööma minna Loomelinnaku söögikohtadesse
  • Reval Cafe Telliskivi – asub meie maja 1. korrusel, saab minna läbi maja. Meie koolituste gruppidele (sh ruumi rendi gruppidele) kehtib a la carte menüüst soodustus -10% (v.a. lõunapakkumised ja joogid).  Soodustus kehtib ainult ettetellimisel aadressil maare@revalcafe.ee ja kogu grupile korraga.
  • F-hoone – Kogukonna kohtumispaik, mis köidab oma arhitektuurse suursugususe, nipika köögi, pingevaba meeleolu ja sõbraliku olemisega.  Olemas päevapakkumised.
  • Lendav Taldrik – Telliskivi hoovi peal asuv Aasia toitudega restoran. Olemas päevapakkumised.
  • Frenchy – prantsusepäraste söökide õdus koht Vabalava vastas.
  • Kivi Paber Käärid – Toit, Baar & Kultuur. 100% gluteenivaba.

Vaata Loomelinnaku kõiki söögikohti siit. Kohvikute ja restoranide asukohti Telliskivi Loomelinnaku kaardil vaata siit.